MED SHAPE

MEDSHAPE

T o najskuteczniejsza, bezinwazyjna metoda redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej oraz Therma liftingu twarzy, szyi i okolicy oka. Pozwala na zmniejszenie obwodów ciała w bardzo krótkim czasie nawet o kilka centymetrów. Oryginalne urządzenie posiada medyczny certyfikat CE dzięki czemu zabiegi są bardzo bezpieczne i niezwykle skuteczne. MedShape to połączenie czterech najnowocześniejszych technologii w zabiegach zarówno na ciało jak i na twarz. Urządzenie mobilizuje wszystkie procesy niezbędne do spalania tkanki tłuszczowej, walki z cellulitem oraz do liftingu twarzy, szyi i okolic oka.

Połączenie technologii
Laser biostymulujący IR – działa na płytkich warstwach skóry i podnosi temperaturę w tkance tłuszczowej, przyspiesza metabolizm, przygotowuje skórę do lepszego przepływu prądu i działania RF na głębsze warstwy skóry, zwiększa ilość dostarczanego tlenu przyspieszając proces lipolizy.
RF fale radiowe – działa na głębokich warstwach skóry i podnosi temperaturę w tkankach, odbudowując w ten sposób włókna kolagenowe i elastyny oraz niwelując adipocyty czyli komórki tłuszczowe z nagromadzonych miejsc. Aktywuje procesy lipolizy w komórkach tłuszczowych.
Masaż podciśnieniowy vacuum – poprawia ukrwienie tkanki tłuszczowej zapewniając zwiększoną dawkę tlenu niezbędnego do spalania tłuszczu i redukcji cellulitu. Zwiększa głębokość penetracji prądu RF i światła IR i zwiększa aktywność fibroblastów do odbudowy tkanki łącznej.
Masaż mechaniczny – ruchome rolki udrażniają układ limfatyczny usprawniając tym samym proces usuwania toksyn z organizmu i przyspieszając procesy metabolizmu, prowadzą do zmniejszenia wzajemnego zlepiania się komórek tłuszczowych.

MEDSHAPE efekty zabiegów

MEDSHAPE w zabiegach na ciało
• Redukcja cellulitu i tkanki tłuszczowej
• Modelowanie ciała
• Aktywacja procesu lipolizy
• Przyspieszenie metabolizmu
• Detoksykacja
• Ujędrnianie biustu

 

MEDSHAPE w zabiegach na twarz
• Tharma Lifting twarzy, szyi, dekoltu
• Aktywacja kolagenu i elastyny
• Usuwanie ”chomików”
• Redukcja zmarszczek
• Poprawa kondycji skóry wokół ust i oczu
• Rzeźbienie owalu twarzy

 

 

GŁOWICE ZABIEGOWE

MEDSHAPE posiada cztery głowice zabiegowe: dwie MedContour do zabiegów na ciało oraz dwie MedTherma do zabiegów na twarz, szyję i okolice oka. W głowicach zastosowano najnowsze technologie oraz system obsługi. Cztery głowice o różnej wielkości odpowiadającej do różnych partii ciała wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Największa głowica MedContour przeznaczona jest do zabiegów na cieło. Wyposażona jest w ruchome rolki wykonane ze stali chirurgicznej. Duża oraz średnia głowica MedContour posiada dodatkowo elektroniczne wyświetlacze z możliwością regulowania parametrów zabiegowych bezpośrednio z niej. Wszystkie głowice wyposażone są w bardzo łatwe w demontażu i czyszczeniu końcówki zabiegowe.


Głowice na ciało

Głowice na ciało MedContour wykorzystują synergiczne połączenie RF, lasera IR oraz masażu zarówno podciśnieniowego jak i ruchomymi rolkami. Te wszystkie parametry zastosowane w głowicach o dość dużej powierzchni pracy działają niezwykle szybko ale jednocześnie bardzo precyzyjnie. Ich głębokie oddziaływanie na wszystkie warstwy skóry umożliwia osiągnięcie rewelacyjnych i długotrwałych efektów.

Głowice na twarz

Głowice na twarz MedTherma są o wiele mniejsze niż te na ciało i ich działanie skupia się na innych wartościach. Therma Lifting twarzy, szyi i oka jesteśmy w stanie osiągnąć dzięki jednoczesnemu wykorzystaniu silnych, bipolarnych fal radiowych, terapii czerwonym światłem LED oraz masażu podciśnieniowego.

Bezpieczeństwo i precyzja działania

Parametry techniczne urządzenia automatycznie są dopasowywane po wyborze odpowiedniej głowicy zabiegowej, tak aby bezpiecznie można było pracować na danej okolicy. Niemniej jednak każdy parametr można dopasowywać indywidualnie w trakcie zabiegu, w zależności od potrzeb i odczuć klienta. Ponieważ MEDSHAPE posiada medyczną certyfikacje, zabiegi są gwarancją uzyskania spektakularnych efektów. Urządzenie wyposażone jest w najwyższej jakości dotykowy panel LCD 10,4 cala, który jest bardzo przejrzysty i łatwy w obsłudze. Dzięki niemu obsługa MEDSHAPE jest intuicyjna. Można zastosować jeden z kilku programów dobranych do konkretnych partii ciała lub dostosować parametry urządzenia według własnych potrzeb i szybko wybrać odpowiednią głowicę, dopasować parametry techniczne i ustawić kierunek działania rolek.

Masaż gorącymi kamieniami

Masaż gorącymi kamieniami to zabieg o działaniu relaksującym i uspokajającym. Skutecznie regeneruje ciało i uwalnia je od stresu. Dzięki wykorzystywanym w tej technice masażu gorącym kamieniom bazaltowym zawarte w olejkach do masażu substancje głęboko wnikają w skórę, skutecznie ją odżywiając.

Jednak masaż gorącymi kamieniami to nie tylko relaks i odprężenie, ale również korzystny wpływ na układ krwionośny, co przyspiesza metabolizm i poprawia sprawność psychofizyczną całego organizmu. Dodatkowo tradycyjny masaż gorącymi kamieniami koi zmysły i poprawia pracę narządów wewnętrznych przynosząc poprawę ogólnego stanu zdrowia.

Masaż bańką chińską

Masaż bańką chińską doskonale sprawdza się jako zabieg antycellulitowy, ujędrniający oraz modelujący sylwetkę ciała. Wywodzi się z tradycyjnej medycyny chińskiej, a jego niewątpliwe zalety znane są od ponad 3000 lat.

Ogromną zaletą tego masażu jest uzyskanie satysfakcjonujących rezultatów w stosunkowo krótkim czasie. Sugeruje się wykonanie serii masaży bańką chińską, w skład której wchodzi 6-10 zabiegów wykonywanych w odstępach 2-3 dniowych.

Masaż bańką chińską znajduje się w czołówce najskuteczniejszych, nieinwazyjnych zabiegów redukujących cellulit, nadmierną tkankę tłuszczową oraz ujędrniających skórę!

 

EFEKTY PO SERII MASAŻY BAŃKĄ CHIŃSKĄ:

– redukcja cellulitu
– wzrost jędrności i elastyczności skóry
– poprawa kondycji skóry
– wymodelowanie sylwetki
– zmniejszenie obwodów (odchudzanie)
– przyspieszenie przemiany materii (metabolizmu)
– zmniejszenie obrzęków limfatycznych

Masaż klasyczny

Masaż charakteryzujący się wielokierunkowym działaniem w pełni dostosowanym do aktualnych potrzeb Klienta.

Masaż relaksacyjny

Masaż polinezyjski

Na czym polega masaż polinezyjski:
Masaż polinezyjski jest jedną z najpiękniejszych form masażu. Głównie masuje się przedramionami, ruchy wykonywane są w rytmie muzyki. Zaletami tego masażu są płynne zmiany ruchu, technik i kierunku masażu. Masowane są wszystkie mięśnie oraz opracowywane stawy, zaś masażysta może skupić uwagę na częściach ciała najbardziej napiętych. To wyjątkowo relaksujący rytuał inspirowany nurtem pochodzącym z Hawajów oraz Nowej Zelandii. Ma zarówno wymiar fizyczny, jak i duchowy.

Dla kogo
Dla każdego. Dla zmęczonych, zestresowanych, ospałych. Dla pragnących odprężenia po ciężkim dniu w pracy, po długiej podróży.
W codziennej bieganinie, kiedy wszystko inne jest ważniejsze i pilniejsze od nas samych warto zatrzymać się na chwilę i podarować swojemu ciału odrobinę harmonii.

Efekty:
Uwalniając stres (z ciała) odzyskujesz jasność myślenia, która umożliwia np. podjęcie właściwej (życiowej) decyzji. Gdyby człowiek był naczyniem, to okazałoby się, że mnóstwo ludzi gotuje swoje życiowe potrawy w naczyniach, których nie myje od lat. Poddając się masażowi umożliwiasz swojemu ciału pozbycie się nagromadzonego stresu, z którego warto się systematycznie oczyszczać.
A poza tym masaż:
– głęboko odpręża
– uwalnia ciało od dolegliwości bólowych, łagodzi ból
– odblokowuje kanały energetyczne, zapewnia swobodny przepływ energii, w efekcie czego mamy więcej sił witalnych i chęci do działania
– przywraca równowagę stanu psychicznego jak i fizycznego