Pielęgnacja dłoni

Manicure klasyczny

 

Piękne i naturalne paznokcie są nieodłącznym elementem eleganckiej kobiety. Dłonie wyrażają to kim jesteś, a zadbane paznokcie dodają siły i pewności siebie. Wyjątkowe rezultaty, które zapewnia Manicure JESSICA® sprawią, że docenisz istotę ich systematycznej pielęgnacji.

Lakiery JESSICA® pozbawione są szkodliwych substancji: Formaldehydu, Żywicy Formaldehydowej, Toluenu, DBP, Kamfory, Ksylenu oraz Ethyl Tosylamide.

W palecie znajduje się ponad 250 kolorów, w najmodniejszych odcieniach i teksturach o różnym wykończeniu, od kremowego poprzez metaliczne, perłowe, brokatowe, opalizujące, transparentne aż po matowe.

Lakiery kolorowe JESSICA® są rozpoznawane jako najlepsze na świecie.  

Manicure Jessica DeLux

Elitarna usługa, która wykracza poza codzienny manicure. Przed zabiegiem dokonywana jest analiza płytki paznokcia i w oparciu o jej stan, zostaje zastosowana odpowiednia kuracja. Manicure JESSICA to unikalne techniki opiłowywania i malowania paznokci. To także wyjątkowa pielęgnacja skórek, które poddawane są intensywnemu nawilżeniu. Bogactwo relaksujących doznań spotęgowane jest w masażu dłoni, który następuje po wcześniejszym ich rozgrzaniu w rękawicach termicznych. Manicure JESSICA wyznacza standardy profesjonalnej pielęgnacji paznokci, jest tak unikalny i wyjątkowy, że stanowi klasę sam dla siebie.

Manicure hybrydowy GELeration

 

Profesjonalne lakiery hybrydowe GELeration™ aplikowane są jak tradycyjne lakiery, ale gwarantują niezwykłą trwałość. Utrzymują się na paznokciach przez 3-4 tygodnie, bez odpryskiwania czy matowienia. W gamie znajduje się ponad 150 wyjątkowych kolorów, z których większość posiada odpowiednik w lakierze klasycznym JESSICA®.

Manicure kolagenowy Jessica

 

 

Ageless Hands to trio produktów do kolagenowej pielęgnacji , które rozpieszcza, chroni i odmładza skórę. Każdy z produktów został stworzony, aby przeciwdziałać przedwczesnym oznakom starzenia się skóry oraz aby nadać jej nową jakość.

Enhance – Kolagenowy Eksfoliator – Aloes, ekstrakt z kwiatu bananowca oraz kolagen morski odmładzają i u zdrawiają skórę. Mieszanka związków roślinnych przeciwdziałających starzeniu wzmacnia jędrność i elastyczność skóry. Jednocześnie delikatne eksfoliatory w postaci perełek złuszczają martwy i przesuszony naskórek polepszając krążenie.

Quench – Rewitalizująca Kolagenowa Maska – Wzmacniająca i j ednocześnie lekka mieszanka związków roślinnych przeciwdziała starzeniu. Wygładzający Pantenol, nawadniający kolagen morski oraz aloes nawilżają, nastrajają i chronią skórę.

Silk – Kolagen Morski w postaci żelu – Przełomowa pielęgnacja, która przywraca niezbędną wilgoć i c hroni skórę przed wolnymi rodnikami. Zapobiega przedwczesnym oznakom starzenia się skóry. Nasycony kolagenem i e kstraktem z alg żel pomaga skórze odzyskać jedwabistą gładkość i promienny blask, jednocześnie w zmacniając jej elastyczność.

Manicure Polimerowy "Phenom"

 

 

Phenom™ to przełomowa technologia, która:

1. Bardzo szybko wysycha na paznokciach.
2. Dba o ich piękny wygląd, gdyż bazą jest odżywka JESSICA.
3. Nie wymaga utwardzania w lampie UV ani LED.
4. Manicure utrzymuje się na paznokciach nawet do 10 dni.
5. Fenomenalna kolekcja to paleta  intrygujących kolorów.
6. Lakier Phenom zmyjesz zwykłym zmywaczem.

Profesjonalne Lakiery Polimerowe Phenombardzo szybko wysychają pod wpływem naturalnego światła słonecznego. Nie ma potrzeby utwardzania ich w lampie UV czy LED UV. Pięknie błyszczą, są odporne na zarysowania i utrzymują się na paznokciach nawet do 10 dni. Usuniesz je z łatwością stosując zwykły zmywacz do lakieru.Dostępne w 29 wyjątkowych odcieniach stworzonych osobiście przez Jessicę, spełniających najwyższe kryteria elegancji i pozostających w zgodzie z najnowszymi trendami. Bazą dla lakierów są odżywki podkładowe JESSICA®, co chroni, pielęgnuje i wzmacnia paznokcie oraz świadczy o wyjątkowości tego Systemu. Lakiery w trosce o środowisko nie zawierają szkodliwego ftalanu dibutylu, toluenu, formaldehydu, żywicy formaldehydowej i kamfory.

Finale Shine – nabłyszczający utwardzacz polimerowy nadaje idealny połysk. Zawiera cząsteczki, które wraz z polimerem zawartym w lakierze Phenom, utwardzają manicure pod wpływem naturalnego światła słonecznego, sprawiając, że staje się on wytrzymały na wszelkie zarysowania i odpryśnięcia przez długi czas.

Pielęgnacja stóp

Stylizacja paznokci