Virginia Gift Brands powstała w 1990 roku. Dzisiaj firma jest wiodącym projektantem i producentem luksusowych produktów zapachowych oraz właścicielem jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek na świec zapachowych na świecie – WoodWick®, obecnej we wszystkich krajach. Nasza najwyższej jakości mieszanka wosków sojowych oraz wyjątkowe zapachy są starannie dobierane, aby zapewnić unikalne zapachowe doznania. Jesteśmy pionierem w rozwoju i wykorzystywaniu najwyższej jakości surowców odnawialnych. Począwszy od knotów wykonanych z naturalnego drewna, do specjalnej mieszanki naturalnego wosku. Nasza marka pozostaje przy tych samych wartościach, które wyznaje od swojego powstania: tworzyć prawdziwie innowacyjne produkty o najwyższej jakości, które zachwycą naszych klientów. Eleganckie świece zapachowe WoodWick® posiadają specjalnie zaprojektowany, opatentowany, naturalny drewniany knot. Dzięki temu, wydają one kojący dźwięk przypominający skwierczenie drewna w domowym kominku. Zastosowanie rewolucyjnego drewnianego knota powoduje dużo szybsze uwalnianie zapachu poprzez roztopiony wysokiej jakości wosk (otrzymanego 5 razy szybciej w porównaniu z tradycyjnym bawełnianym knotem i wyczuwalnego przez maksymalnie długi czas) i długie, równe oraz czyste wypalanie świecy. Świece WoodWick® zawierają wysokiej jakości mieszankę naturalnych wosków sojowych oraz najwyższe stężenie skoncentrowanych, najwyższej jakości olejków zapachowych, zapewniających intensywny, autentyczny i długo utrzymujący się zapach. Świece w szkle o eleganckim kształcie klepsydry i elipsy oraz perfekcyjnie wykonana drewniana pokrywka, stanowią oryginalny doskonale pasujący do każdego wnętrza dodatek. Drewniana pokrywka świecy to kolejny dobrze przemyślany element, który znajduje zastosowanie jako elegancka podkładka pod świecę.

KOLEKCJE WOODWICK

CORE – to 48 zapachów świec jednozapachowych i jednokolorowych występujących aż w 3 rozmiarach: dużym, średnim i małym.

HEARTHWICK – świece w szkle o eleganckim kształcie elipsy oraz perfekcyjnie wykonanej drewnianej pokrywce stanowią oryginalny, doskonale pasujący do każdego wnętrza dodatek. Okrzyknięte przez swoich fanów mianem „łódeczek” świece Hearthwick są powiewem świeżości w kategorii świec zapachowych. To pierwsza taka propozycja na rynku jeśli chodzi o niezwykły kształt oraz długość knota, który ma za zadanie przywoływać porównanie do długiego płomienia w biokominkach. Wygląd takiego płomienia jest imponujący i działa bardzo relaksująco. Świece występują w 1 rozmiarze, w 31 wyjątkowych zapachach.

TRILOGY – 24 kompozycje zapachowe świec o 3 warstwach koloru i 3 harmonijnie dobranych, płynnie przechodzących jeden w drugi zapachach, dostępnych w rozmiarze dużym i średnim. RESERVE – to kolekcja dedykowana Panom o bardzo zmysłowych, opartych na różnych rodzajach drewna aromatach. Specjalnie zaprojektowane grube, rżnięte szkło i etykieta z prawdziwej skóry, sprawiają że świece idealnie prezentują się na biurku w gabinecie lub bibliotece. Świece występują w 1 rozmiarze, w 13 niezwykłych aromatach.

BOUDOIR – bardzo kobiece świece inspirowane latami 20tymi XXw i stylem Art Deco o 6 uwodzicielskich, pełnych czaru zapachach. Specjalnie zaprojektowane mleczne szkło i rzeźbienia charakterystyczne dla tego stylu. Świece występują w jednym rozmiarze.

GALLERIE – bogato zdobione kolorowymi, kwiecistymi ornamentami świece w eleganckich puszkach, w jednym rozmiarze. Do wyboru 9 wspaniałych zapachów.

WOSKI ZAPACHOWE – nie kruszące się o charakterystycznym kształcie klepsydry, zamknięte w opakowaniach, które łatwo można w razie potrzeby otworzyć i zamknąć. Dzięki temu mamy pewność, że nasz wosk się nie zabrudzi, a nie wykorzystany produkt będzie przechowany w bezpieczny sposób. Takie opakowanie pozwala również na swobodnie powąchanie produktu, co jest ułatwieniem dla Klientów chcących zapoznać się z ofertą marki.

ZAPACHY DO SAMOCHODÓW – zgrabne, w kształcie klepsydry, wypełnione aromatyzowanymi kuleczkami, które uwalniając aromat powoli się kurczą. Do wyboru mamy aż 11 intrygujących zapachów, z różnych grup zapachowych. Zapachy do aut umieszczamy za pomocą specjalnego klipsa (dołączonego w opakowaniu) do otworów wentylacyjnych w aucie.